Kurumsal

BEUCHEM Kimya San. ve Tic. A.Ş.

Kimyasal hammadde tedarik ve pazarlama şirketi olan Beuchem Kimya, plastik ve çelik sektöründeki 15 yıllık deneyimini, kimya sektörünün değişik branşlarında tecrübeye sahip uluslararası ortakları ve güçlü finansal yapısıyla, en güvenilir kaynaklardan, en kısa sürede, en iyi hizmeti vermeyi, ürün ve hizmet kalitesinin yanı sıra sürekli fayda sağlayarak, sürdürülebilir gelişimi ile dünya pazarına hitap eden Saygın ve Güvenilir İş Ortağınız olmayı hedefliyor.

MİSYON

Faaliyette bulunduğumuz kimya sektöründe sahip olduğumuz tecrübe, eğitimli iş gücümüz ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermek, sektöre olumlu yönde katkılarda bulunmak, sektörde değer üreten bir şirket olmak.

VİZYON

Global piyasada sektörün ileri gelen üreticileri, traderleri ile işbirliği içerisinde yurt içi ve yurtdışında müşterilerimizin hammadde ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılamak, tercih edilen ve sektöre yön veren kurum olmak.

STRATEJİMİZ

Yakın Ol, Yenilikçi Ol, Yardımcı Ol.

SORUMLULUKLARIMIZ

Kimya sektörü içindeki tehlikenin farkında olarak mevzuata uygun hareket etmek. Önleyici tedbirler almak. Gerekli araçlar, belgeler ve eğitimler ile faaliyetlerimize devam etmek. Bu doğrultuda yenilikleri takip etmek. Ve tüm faaliyetlerimizde çevreye ve insana duyarlı olmak.